Audi Service. Buďte originál. Ako vaše vozidlo Audi.

 

 zoliky

 

Pri kúpe vozidla značky Audi ste ukázali, že si potrpíte na kvalitu. Aby ste túto kvalitu zachovali aj naďalej, spoľahnite sa na služby autorizovaného servisu Audi. Tu vám vždy dobre poradia a postarajú sa o bezproblémový chod vášho vozidla.

Pri výrobe vozidla Audi sa používajú iba diely, ktoré kvalitou zodpovedajú štandardu značky. Všetky diely prechádzajú podobným procesom vývoja, akým prechádzajú aj vozidlá. Preto sú Originálne diely schválené výrobcom tou najlepšou voľbou pre vás a vaše vozidlo.

Produkty z kategórie Originálne príslušenstvo kvalitatívne aj dizajnovo korešpondujú s vaším vozidlom a s vašou osobnosťou. Paleta príslušenstva je skutočne široká a nájdete v nej všetko potrebné pre vaše pohodlie, bezpečnosť či dovolenkové aktivity.

 

Audi CarCheck

01

Každé ročné obdobie so sebou prináša výkyvy počasia, ktoré vplývajú nielen na vás, ale aj na vaše vozidlo. Doprajte mu preto preventívnu prehliadku u vášho servisného partnera. V rámci kontroly Audi CarCheck skontrolujeme vaše vozidlo bod po bode a upozorníme vás na prípadné nedostatky. Záver kontroly potvrdíme aj pri skúšobnej jazde.

 

02

 

Brzdové kotúče

Kvalita súčiastok zohráva pri brzdení rozhodujúcu úlohu. Audi Originálne brzdové kotúče sú odolné voči trhlinám a spoľahlivo reagujú aj pri extrémnych situáciách (horúčavy, mrazy, silné namáhanie). Vyberte si to najlepšie pre vašu bezpečnosť.

 

03

Vzduchový filter

Vzduchový filter slúži na filtráciu vzduchu, ktorý nasáva spaľovací systém motora. Originálne vzduchové filtre Audi sú vyvíjané špeciálne na potreby každého typu motora. Vďaka ich rozmerovej presnosti a kvalite použitých materiálov tlmia hluk motora a aktívne tak prispievajú ku komfortu jazdy. Ak je vzduchový filter zanesený prachom, výkon motora klesá a spotreba paliva rastie. Myslite ekonomicky a šetrite vaše vozidlo i peňaženku. Dodržiavajte predpísané intervaly výmeny vzduchového filtra, predídete tým zbytočným problémom a vaše zdravie i motor sa vám odvďačia!

 

04

Stierače

Audi Originálne stierače sú prispôsobené veľkosti a ohybu predného skla vášho vozidla. Aj pri rôznych rýchlostiach si udržiavajú konštantnú prítlačnú silu, nevydávajú žiadne rušivé zvuky a na rozdiel od bežných stieračov poskytujú ešte vyšší výkon stierania.

 

05

Zapaľovacie a žhaviace sviečky

Audi Originálne sviečky zabezpečujú úsporné, čisté a efektívne spaľovanie paliva. Vaše Audi teda nespotrebuje viac paliva, ako je potrebné.Audi Originálne sviečky zabezpečujú úsporné, čisté a efektívne spaľovanie paliva. Vaše Audi teda nespotrebuje viac paliva, ako je potrebné.

 

06

 Štartovacia batéria

Jedna z najdôležitejších elektrických súčiastok vozidla. Audi Originálna štartovacia batéria vďaka svojej konštrukcii, použitým materiálom a najmodernejším technológiám prináša výhody vysokej spoľahlivosti, dlhej životnosti, nekompromisnej bezpečnosti a absolútnej bezúdržbovosti. Váš Audi servisný partner pre vás okrem výmeny zabezpečí aj bezplatnú recykláciu starej batérie.

 

07

Filter pevných častíc 

Audi Originálny filter pevných častíc (Diesel Particular Filter - DPF) je zariadenie určené na filtráciu pevných častíc a sadzí z výfukových plynov vznetového motora. Filter pevných častíc pozostáva z kovového plášťa, v ktorom je keramické teleso so štruktúrou včelieho úľa z karbidu kremíka s presadenými kanálikmi tvoriacimi sito, cez ktoré plyny prejdú, ale častice nie. Zanášaniu a následnému upchatiu filtra bráni jeho tzv. regenerácia, čo je stav, kedy dochádza k premene častíc na oxid uhličitý. Regenerácia filtra nastáva pri teplotách vyšších ako 350 °C. Životnosť filtra pevných častíc predĺžite používaním predpísaného typu oleja, pravidelným intervalom výmeny oleja, ale aj tankovaním kvalitného paliva.

 

08

Kompletné zimé kolesá

 Kolesá sú pri každodennom používaní vystavené neustálej záťaži a pneumatiky sú opotrebovávané. Správne "obutie" vášho vozidla je dôležité hlavne vtedy, keď sú cesty pokryté snehom alebo námrazou. Kompletné zimné kolesá z Originálneho príslušenstva Audi sú perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti. Jednoducho sa čistia a sú veľmi odolné, najmä voči soli a posypu.

 

 

09

Strešný box

Audi Originálny strešný box vďaka svojmu aerodynamickému tvaru výrazne redukuje odpor vzduchu, čím minimalizuje aj nepríjemný hluk počas jazdy. Použité materiály robia tento Originálny strešný box odolným voči odlietajúcim kamienkom a neprepustí ani UV žiarenie. Strešný box je napriek svojej nízkej hmotnosti stabilný a pevne uchytený na streche. Vďaka systému DuoLift je možné ho otvárať z oboch strán a pomocou 3-bodového centrálneho zamykania je zabezpečený proti krádeži.

 

10

Autokozmetika

Audi set Originálnej zimnej autokozmetiky:
- nemrznúca zmes do -70 °C (500 ml)
- rozmrazovač (500 ml)
- prípravok na leštenie skla (50 ml)
- Handrička na zahmlené sklá
- Škrabka na ľad

Audi taška s Originálnou autokozmetikou:
- Aktívny penový čistič (300 ml)
- Odstraňovač hmyzu (500 ml)
- Nemrznúca zmes (500 ml)
- Prostriedok na hĺbkové ošetrovanieplastov (250 ml)
- Polymérový ochranný vosk (250 ml)
- Šampón s voskom (250 ml)
- Leštenka na sklo (50 ml)
- Handrička z mikrovlákien
- Špongia na lepšie odstránenie hmyzu
- Špongia

 

Audi produkty roka(3,9 MB)

Viac informácií: 

valjaskova

Marcela Valjašková
náhradné diely a príslušenstvo VW, VW LNF, AUDI

m: 0903 564 334
t: 042 437 92 51

                     @: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.