crafterThumb2Nový Volkswagen Crafter. International Van of the Year 2017. 

novyCrafter1

Špecifiká nového Crafteru:


- Funkčný: nový dizajn karosérie a interiéru
- Najlepší v triede: najnižší koeficient aerodynamického odporu
- Optimálna podpora vodiča na pracovisku

crafter3 

 

crafter4

crafter6

crafter7a

crafter5

 

Predstavenie nového Crafteru:

Hannover, 1. júla 2016 - Na jeseň bude predstavená nová generácia modelu Crafter značky Volkswagen Úžitkové vozidlá. Prvé skice ukazujú inovatívny dizajn 'veľkého brata' modelového radu Transporter (T6). Karoséria, vytvorená s novou DNA dizajnu značky Volkswagen, sľubuje funkčnosť, atraktivitu a vysokú kvalitu od kvalitnej výroby zaručujúcej spoľahlivosť až po kvalitu použitých materiálov.


novyCrafter2


Prístup k dizajnu je od základu nový: Crafter je úplne nanovo vyvinuté vozidlo. Na začiatku experti značky Volkswagen Úžitkové vozidlá v intenzívnej komunikácii skúmali potreby a požiadavky zákazníkov a pozvali ich podieľať sa na návrhu formátu karosérie podľa ich vízií. Špecialisti z Hannoveru sa často pripojili k zákazníkom ako spolujazdci počas ich rutinných každodenných jázd a priamo na ich mobilnom pracovisku zisťovali ich želania a potreby.
 
novyCrafter3
 

Takto získané poznatky sa odrážajú vo funkčnosti aj dizajne: prístup k tvorbe dizajnu bol dôsledne analytický, ako hovorí Albert-Johann Kirzinger, šéfdizajnér značky Volkswagen Úžitkové vozidlá: "V segmente úžitkových vozidiel je dizajn zvlášť dôležitý, pretože musí súčasne slúžiť rozličným skupinám zákazníkov."

Inovatívny dizajn karosérie nového modelu Crafter prináša najlepší koeficient aerodynamického odporu 0,33 v triede a ideálny pomer medzi vonkajšími rozmermi a využiteľným priestorom. Tým už samotný dizajn demonštruje benefity, ktoré vznikli na základe poznatkov získaných pri analýzach a ktoré boli pri modelovom rade Crafter inkorporované do úplne novej architektúry úžitkového vozidla. V kombinácii s praktickosťou pre každodenné používanie a optimálnou konfiguráciou nákladného priestoru nový Crafter rieši zdanlivé protiklady.
novyCrafter4
craterBig

Modelom Crafter vstúpi do segmentu úžitkových vozidiel taká úroveň celkovej kvality a robustnosti, aká doteraz v tejto triede vozidiel nebola dosiahnutá.


» Cenník Crafter Dodávka. 04/2017
 
 


Viac informácii získate tu alebo u našeho predajcu:

bisahaPeter Bisaha
predaj úžitkových vozidiel VW
@: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
m: 0902 966 024
t: 042 437 92 13