Povedzte áno ...

Originálnej autobatérii Volkswagen.

Batéria vo vašom vozidle Volkswagen odvádza naozaj skvelú prácu: pri štartovaní motora musí v krátkom čase vyvinúť dostatočnú energiu na naštartovanie motora či vedieť obslúžiť ostatné elektronické systémy vo vozidle. S Originálnymi autobatériami Volkswagen máte dostatok energie na všetko, čo potrebujete. 

Nie všetky prekvapenia prinášajú radosť.

Napríklad vtedy, keď vám autobatéria vypovie službu pri štartovaní motora. Dôvod môže byť jednoduchý - hladina kyseliny vnútri je príliš nízka a batéria už nemá dostatok energie potrebnej na naštartovanie. Naša kontrola autobatérie vám ušetrí nepríjemné prekvapenia. Rýchlym testom vieme zistiť, či je autobatéria v dobrej kondícii, či ju treba dobiť alebo vymeniť za úplne novú - Originálnu autobatériu Volkswagen. Aby ste mohli uskutočniť všetky svoje plány, odporúčame Originálne autobatérie Volkswagen. Sú obzvlášť výkonné, spoľahlivé a dokonale prispôsobené vášmu vozidlu Volkswagen.

Vedeli ste, že?

5 dôležitých faktov o batérii: 

  • Slabá batéria býva najčastejším dôvodom poruchy vozidla.
  • Moderné asistenčné systémy, nezávislé kúrenie, štart-stop systém či ďalšie funkcie vyžadujú veľa energie a batérie s vysokým výkonom.
  • Na krátkych cestách sa často spotrebuje viac elektrickej energie, ako môže alternátor dodať.
  • Intenzívne teplo alebo dlhé používanie batérie môžu spôsobiť vybitie - to skracuje jej životnosť.
  • Pri nízkych teplotách produkuje batéria menej výkonu a okrem toho musí dodávať energiu ďalším systémom vo vozidle, ktoré sú náročné na spotrebu elektrickej energie, ako napríklad vyhrievanie sedadiel či vyhrievanie zadného skla.

» Originálna autobatéria (PDF)

Pre viac informácií kontaktujte:

bielik

Roman Bielik
servis vozidiel VW, VW LNF, AUDI

m: 0902 966 003
@: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.