Potrebujete byť mobilný? Využite ponuku našej autopožičovne.

foto1
Volkswagen Raketová jazda aj u nás!

kDozrel čas na elektromobilitu. Objavte komplexné riešenia čisto elektrických modelov Volkswagen, zistite ako e-autá fungujú a vyskúšajte elektromobily v každodennom živote.

zlatyVolantKodiaqthumbNajočakávanejšia automobilová novinka tohto roka, ŠKODA KODIAQ, triumfovala v ankete ZLATÝ VOLANT 2016.

Volkswagen Arteon 03thumbVOLKSWAGEN ARTEON: CC BUDÚCNOSTI! Na internete sa objavili ďalšie dva obrázky modelu Volkswagen Arteon.

kodiaq1thumbŠKODA KODIAQ je Auto roka 2017 na Slovensku.

VW ID BUZZ 001thumbVOLKSWAGEN I.D. BUZZ: 374 koní, 4x4, 5 sekúnd, 8 ľudí, 600km, 0 CO2

visionE1thumbŠKODA VISION E. Koncept pozitívnej energie

VW ID CROZZ 012thubVOLKSWAGEN I.D. BUZZ: zaujímavá koncepcia crossoveru

skodaHockeyThumbIIHF Championship in Germany and France 2017.

skodaThumbSpoločnosť ŠKODA AUTO dodala v júli svojim zákazníkom 87 000 vozidiel.

940x510 fabia cotyskTretia generácia modelu ŠKODA Fabia bola na slávnostnom galavečere vyhlásená za slovenské Auto roka 2015. Spomedzi siedmich finalistov dostala od odbornej novinárskej poroty najväčší počet hlasov a získala ocenenie ako najlepší automobil roka 2015 v Slovenskej republike. Okrem ocenenia na domácej pôde nová Fabia zvíťazila aj v susednej Českej republike a v ďalších krajinách.


2• Spoločnosť Porsche Slovakia, autorizovaný importér značky Volkswagen, vydala druhé tohtoročné číslo tlačeného magazínu „Das Auto. Magazín", určeného pre zákazníkov a fanúšikov značky Volkswagenskoda-odporuca-dovolenkaOsobný automobil je pre väčšinu slovenských motoristov dlhodobo preferovaným dopravným prostriedkom pri ceste na dovolenku v tuzemsku aj v zahraničí. Vodiči by však pri plánovaní dlhých ciest nemali zabúdať na kontrolu technického stavu vozidla. Odborníci automobilky ŠKODA pripravili pre motoristov prehľad častých komplikácií na cestách a súbor odporúčaní, ako si v prípade neočakávanej situácie poradiť.